Prague Web Design

Web Design Praha

Mobile Responsive Website Design

Website Designers Prague

Web Design Prague

Web Design Vinohrady

Tvorba Webových Stránek Praha

E-shop design praha

Internetové Obchody Praha

Grafický Design Praha

Ecommerce Web Design Prague

Wordpress Website Design Prague

Freelance Web Designer Prague

graphic design prague

web design agencies prague

web agency design praha

web designing agency prague

agency web design prague

web design agency prague

top web design agencies

best web design agency prague

professional web design agency

web development agency prague

wordpress website design prague

wordpress web designer praha

joomla webdesign praha

joomla webdesign praha

joomla webdesign prague

webdesign company prague

webdesign company prague

webdesign company praha

web stranky

webdesign studio

Prague Web Developers

Tvorba Webových Stránek Praha

Logo Design Praha

Logo Design Company Prague

Business Branding Prague

SEO Optimisation Prague

SEO Optimisation Praha

Optimalizace pro vyhledáva?e

3d grafika a animace

SEO Optimization Prague

Firemni Identita Design Praha

SLUŽBY

Nabízíme kreativní nápady, špičkový design a technické know-how, a proto dodáváme skvělé návrhy, které odpovídají vašim podnikatelským cílům.

RESPONSIVNÍ DESIGN

Lidé jsou ochotni svým mobilním zařízením věnovat stále více času a peněz, přesto pro ně řada obchodů nemá webové stránky přizpůsobeny. Dovolte nám, abychom vám pomohli plně využít vaše webové stránky pro mobilní zařízení, které vám přinesou výrazný nárůst počtu objednávek a pomohou tak vašemu podniku v růstu.

WEB TECHNOLOGIE

Webové stránky vytváříme pomocí nejnovější technologie, díky které získáváme nejmodernější funkce i přitažlivý vzhled webových stránek. Vzhledem ke vzrůstajícímu počtu internetových obchodů je pro úspěšné podnikání stále důležitější odlišovat se od ostatních.

E-SHOP DESIGN

Plánujete prodávat své výrobky a služby do zahraničí? Internetoví obchodníci zaznamenávají každý rok významný nárůst prodeje. Naše jedinečná, na míru upravená zpracování elektronického obchodování vám zajistí spolehlivé, stabilní a bezpečné webové stránky, které lze jednoduše spravovat, abyste mohli prodávat své výrobky.

SPRÁVA OBSAHU

Rádi byste měli možnost aktualizovat své webové stránky kdykoliv a odkudkoliv? Vlastníkům webových stránek, kteří chtějí mít možnost aktualizovat své stránky, a to včetně textu, obrázků, dokumentů a složek médií, nabízí náš systém správy obsahu možnost upravovat webové stránky jednoduše přes webový prohlížeč.

WORDPRESS & JOOMLA

Máme roky zkušeností s redakčními systémy s otevřeným zdrojovým kódem WordPress a Joomla. Pokud si budete přát, abychom vytvořili vaše stránky pomocí jednoho z těchto redakčních systémů, pak jsou naši designéři schopni vytvořit webové stránky dle vašich potřeb s využitím nejnovějších responzivních technologií tak, aby je bylo možné používat na platformě, kterou si zvolíte.

REDESIGN WEBOVÝCH STRÁNEK

Jsou vaše webové stránky několik let staré, vypadají vyčerpaně a potřebují předělat? Možná jste je zkoušeli dát dohromady sami s pomocí bezplatných šablon či softwaru, ale zjistili jste, že nevypadají profesionálně. Předtím, než vás zákazníci kontaktují, se často dívají na váš web a profesionálně navržené webové stránky jsou proto naprostou nutností!

SEO

Jako podnikatelé jistě chápete, jak je důležité, aby se odkaz na webové stránky po zadání relevantních klíčových slov přirozeně objevil na první stránce výsledků vyhledávače Google. Pomocí správných technik, včetně podrobné analýzy nejlepší strategie k dosažení úspěchu, vám pomůžeme dosáhnout plánované optimalizace pro vyhledávače.

OBCHODNÍ ZNAČKA

Když někdo vidí vaši značku, může okamžitě odhadnout, jak se vaše společnost prezentuje a míru její profesionality, proto je k dosažení úspěchu zásadní mít originální design, který je vizuálně přitažlivý a snadno zapamatovatelný. U nás zvládneme na míru vytvořit logo, návrhy, kancelářské potřeby, letáky a mnoho dalšího.

NÁVRH VIZITEK

Zaměřujeme se na návrhy zajímavých a originálních vizitek, které zároveň korespondují se značkou vaší společnosti, takže vše dohromady s vašimi službami tvoří jednotný celek. Dokážeme připravit plnobarevné návrhy vizitek, jednostranné i oboustranné, a poskytneme vám kompletní soubory připraveny pro tisk, které pak můžete jen předat do tiskárny.

Seznamte nás se svým projektem, rádi jej s vámi probereme.